מי אנחנו

מי אנחנו

איך הכל התחיל

נעים מאוד, אני שרית מרום, ואני הבעלים של הפי גלוטי בחדרה ! 

הכל התחיל לפני קצר פחות משנתיים כשעוד הייתי חיילת .. עמדתי במטבח , והכנתי מאפים ללא גלוטן למשפחה . דבר שאהבתי לעשות מגיל מאוד צעיר, אבל מאז שאני והורי החלטנו לא לאכול גלוטן , והכרתי בן זוג צליאקי – לקחתי את זה צעד קדימה ולא הפסקתי לנסות ! המשפחה שלי ובן הזוג שלי טעמו את מה שהכנתי והגיעו אלי עם הצעה : לפתוח עסק ! שכל מי שלא אוכל גלוטן יוכל להנות! 

לאחר המון שיתופי פעולה, קיבלתי הצעה מהבעלים של הפי גלוטי- לקנות ממנו את העסק. כמובן , שזו היתה החלטה לא פשוטה בשבילי- אבל אחרי המון בדיקות וחששות- החלטתי שאני הולכת על זה בכל הכוח – כי לכל צליאקי מגיע להיות שמח!! 

מאז, כל מה שאני  מתעסקת בו- זה לעשות כל מה שאני יכולה כדי לתת לכם המענה שמגיע לכל צליאקי !!  החל מלפתח מוצרים יחודיים- כאלה שלא ניתן למצוא במקומות אחרים- כגון ממרח לוטוס ללא גלוטן, ועד לספק לכם חווית שירות, משלוחים של מוצרים- (גם טריים!!) לרוב חלקי הארץ, מקום נעים, ביתי, שבו יש מגוון גדול ככל האפשר של מוצרים יבשים קפואים ללא גלוטן- אך יותר מזה- מקום בו תוכלו למצוא בכל יום מאפה חם וטרי ולהרגיש שווים ! 

וכך זה היום!

הפי גלוטי – הוא הבית לצליאקי השמח !

ניתן למצוא אצלנו הכל – במקום אחד !

מאפים טריים שאנחנו אופים בעצמנו, מאפים ממאפיות חיצוניות ללא גלוטן, מוצרי מדף כגון פסטות, קמחים, דגני בוקר, חומרי גלם לאפיה ובישול ללא גלוטן- ועוד !   

יש לנו משלוחים לכל הארץ- ואנחנו פתוחים לכל שיתוף פעולה שתציעו!

כאן בשבילכם, שרית

איך אנחנו הופכים אוכל ללא גלוטן לשמח?

  1. שילוב מנצח של מתכונים טובים ומוצרים איכותיים.
  2. חווית קנייה מסוג שונה שתוציא אותך שמח ומרוצה יותר. מבחינת השירות במקום והמוצרים שתקבל הביתה.
  3. יש לנו מבחר של חטיפים ומאפים אשר עושים שמח וטעים, תשמחו עוד יותר לדעת שהם גם בריאים!